Březen 2012

living under a paper moon.

27. března 2012 v 19:15 | itsyourfuckingnightmare.
Zítra už vážně napíšu nějaký článek. Teď jdu ale sepsat jeden nápad, který se mi před nedávnem usadil v hlavě. A u toho budu poslouchat tu nejlepší hudbu, kterou znám :).
PS: Zase čtu Remarquea. Protože je naprosto dokonalý. Protože jeho knížky mají smysl. A co na tom, že je to staré. Co na tom, že to není "stmívání" a další upíří kraviny?! Nutně potřebuji do knihovny.
PPS: Takže zítra! :)

everything ends

18. března 2012 v 13:50 | itsyourfuckingnightmare. |  stories.
-"Nemáte zapalovač?" Zeptala se a potom dodala docela tišší "prosím". Viděla, jak se podívali jeden na druhého, skoro jako by se domlouvali nějakou neverbální cestou, které rozuměli jenom oni tři, a která byla jinému člověku naprosto cizí.

Jeden z nich, ten, jehož dolní ret zdobily dva kroužky, sáhl do kapsy u kalhot a skutečně vytáhl zapalovač. Váhavě ho Sophie podal a ona se na něj podívala s naprostým vděkem.

Když vytáhla cigaretu zpoza ucha, vložila si ji do úst a okamžitě zapálila, cítila se hned o trochu klidnější. Potom vyfoukla kouř z plic a zamumlala tiché "díky bohu", což všechny tři rozesmálo a netrvalo tak dlouho, posadili se vedle ní do trávy. Cíl jejich předchozí cesty byl zapomenut, skoro jako by chtěli přijít na to, co je ta holka zač.-

To je tak, když si nemůžu pomoct a okolní realita je mi vážně hodně vzdálená. Protože mám svůj maličký svět, ze kterého nechci vystupovat. Tak mi ho neberte :).too much.

11. března 2012 v 18:49 | itsyourfuckingnightmare.
Momentálně přežívám na hudbě a knížkách.

what's wrong with ...

6. března 2012 v 17:17 | itsyourfuckingnightmare. |  photos.
poprvé v životě jsem byla takhle blízko. a je to naprosto dokonalé :)