Srpen 2013

hail to the king.

25. srpna 2013 v 13:43 | itsyourfuckingnightmare.
Je to vážně děsně hloupé a nevím, o co se tady snažím, když píšu tenhle článek. Nebyla jsem tady skoro rok. Rok je hrozná doba na to, pokoušet se vracet do starých kolejí. Ale víte co? Po tom, kdy jsem si dávala pauzu od tohodle virtuálního světa a následně pak zakládala blog, o kterém jsem si myslela, že bude ten jedinečně pravý, finální a "srdcový", zjistila jsem vlastně, že to celé je blbost. Asi jsem tady doma a něco mě k téhle adrese poutá víc, než jsem si myslela.

Fajn, už jsem zase tady. Nevím sice, na jak dlouho, ale aspoň do konce měsíce bych se tu mohla zdržet.

Začínám po té skoro roční pauze přesně s tím designem, který tu byl těch pár dnů, co jsem blog poprvé zakládala. Všechno mi to přijde tak dávno, rok 2011 je jakoby zahalený v nějakých tlustých mlhách, protože je tak neuvěřitelně vzdálený. Hodně často jsem se sem vracela a četla si ty články, které tu jsou uložené. Nevím, co se v té době dělo, ale samotné přemýšlení o tom tak nějak... bolí. Pokud je nějaká část toho roku, která nechci, aby se opakovala, je to ten podzim, který byl vážně hodně, nevím, které slovo je na to vhodnější, ubohý? Proto se ted budu snažít psát tak nějak s více optimismem.

Chtěla jsem shrnout své prázdniny, které byly vážně neuvěřitelně skvělé, ale je přede mnou ještě týden, takže nejspíš počkám, co ještě přinese. Zatím ale musím říct, že neustále poslouchám jedno nejmenované cdčko čítající 11 písní, nemůžu se zbavit toho blbého úsměvu na rtech a je mi fajn.

Vážně mi je fajn. A to je fakt, který by se měl někam zapsat. Ono to totiž není zas tak časté.

:)